Zambrowska biblioteka oferuje czytelnikom darmowy dostęp do tysięcy e-booków i audiobooków Legimi

Jeśli jesteś czytelnikiem zambrowskiej biblioteki, możesz bezpłatnie wypożyczać e-booki i audiobooki z liczącego blisko 60 tysięcy tytułów serwisu Legimi.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie wykupiła dostęp do platformy internetowej Legimi. Czytelnicy mogą w niej znaleźć ok. 60 tys. książek w formie cyfrowej, które można czytać na tablecie, smartfonie lub czytnikach. Dla czytelników biblioteki dostęp do platformy Legimi jest bezpłatny. Bibliotekarz wydaje czytelnikowi jeden kod z miesięcznym okresem ważności (pierwsza pula kodów ważna jest do 31.05.2020 roku, kolejna od 1.06.2020 do 30.06.2020 itd.). Czytelnik biblioteki rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na dedykowanej bibliotekom konsorcjum podlaskiego stronie: 

PODLASKIE KONSORCJUM BIBLIOTEK  LEGIMI

podając kod otrzymany w swojej bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło – od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni. Po nowy kod aktywowany przez bibliotekę należy się zgłosić w kolejnym miesiącu.

Czytelnicy biblioteki mają dostęp do tysięcy e-booków na tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach.  Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi

Po kod dostępu do Legimi należy się zgłosić mailowo na adres:

mbp.zambrow@interia.pl

lub pod numerem tel. 86 271 37 47.

Liczba kodów na każdy miesiąc jest ograniczona! Kody wydawane są tylko czytelnikom zarejestrowanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie i posiadającym aktywny numer użytkownika biblioteki.