Powakacyjne spotkanie dzieci z książką

Powakacyjne spotkanie dzieci z książką.

28 września 2018 roku odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej, który powstał w 2012 roku. W chwili obecnej do klubu DKK należy 16 osób z klas czwartych, piątych i szóstych z zambrowskiej „czwórki”. W tym roku przybyło 4 nowych klubowiczów. Na spotkaniach DKK omawiamy wcześniej przeczytaną książkę. Dzielimy się wrażeniami i wymieniamy własne poglądy. Podczas zajęć panuje luźna i serdeczna atmosfera, dzięki której dzieci mają możliwość swobodnej wypowiedzi.

Pierwsze spotkanie po wakacjach było czysto organizacyjne. Uczestnicy podzielili się wrażeniami z wakacyjnych podróży i odwiedzanych miejsc w Polsce i na świecie.

Wszystkich zainteresowanych serdeczne zapraszamy na zajęcia, które odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca o godzinie 15:00 w Oddziale dla Dzieci MBP w Zambrowie.

Ustalono również lekturę do przeczytania na następne spotkanie – „Uśmiech ” C. Harasimowicza. Powakacyjne spotkanie dzieci z książką 28.09.2018r. Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie