Portret przeciwwirusowy ZASŁOŃ SIĘ KSIĄŻKĄ. Przyłącz się do selfie-zabawy! Biblioteka zaprasza do udziału w internetowym konkursie książkowym

23 kwietnia – Światowy Dzień Książki – jest doskonałą okazją do zaproszenia mieszkańców Zambrowa do udziału w konkursie książkowym. W związku z panującą pandemią koronawirusa Miejska Biblioteka Publiczna proponuje internetowy konkurs fotograficzny w formie książkowej zabawy, w którym możemy wziąć udział, nie wychodząc z domu. Akcja skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych: Portret przeciwwirusowy ZASŁOŃ SIĘ KSIĄŻKĄ. Zabawa w klimacie SLEEVEFACE, czyli kreatywne selfie z książką. Konkurs pod patronatem dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie.

Organizatorem akcji jest Miejska Biblioteka Publiczna – Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie.

Celem akcji jest promocja biblioteki, czytelnictwa i książki w niekonwencjonalny sposób oraz zachęcanie czytelników do twórczej aktywności. Konkurs jest otwarty dla wszystkich czytelników i sympatyków Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie, mogą w nim uczestniczyć wszystkie chętne osoby, bez ograniczeń wiekowych.

Czas trwania konkursu: od 23 kwietnia do 22 maja 2020.

Termin nadsyłania prac mija 22 maja o godz. 15.00.

Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo przekazania 1 samodzielnie wykonanego zdjęcia, które nie było wcześniej publikowane. Zdjęcia nie mogą być efektem montażu w programie graficznym. Praca może być wykonana przez zespół – liczba osób przygotowujących jedną pracę konkursową może liczyć maksymalnie 3 osoby. Organizator przyjmuje zdjęcia tylko w postaci elektronicznej na adres: mbp.zambrow@interia.pl.

Dla autorów najciekawszych prac Organizator ufunduje dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zgłoszone prace będą eksponowane w formie internetowej wystawy pokonkursowej – na internetowej stronie biblioteki, na stronie MBP na Facebooku i na stronach Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, w galerii internetowej z hasztagiem:

#zostańwdomuzbiblioteką

#bibliotekaczasukwarantanny

#poertretprzeciwwirusowyzasłońsięksiążką

Regulamin oraz karty zgłoszenia są do pobrania pod artykułem, jako załączniki.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie.

 

Jolanta Chrostowska-Sufa

 

REGULAMIN KONKURSU

ZAŁACZNIK NR 1

ZAŁACZNIK NR 2a

ZAŁACZNIK NR 2b