Zambrowska biblioteka zaprasza na pierwszy odcinek z cyklu KSIĄŻKI Z ZAMBROWA: „Kreacja” E. Sarnackiej-Mahoney

Zambrowska biblioteka na czas epidemii przygotowuje dla czytelników cykl wirtualnych spotkań z książką. Bibliotekarze pracują i pamiętają o swoich czytelnikach. Z myślą o nich przygotowują ofertę czytelniczą w formie online, którą prezentują za pośrednictwem serwisu społecznościowego, z przeświadczeniem, że czytanie pozwala łagodzić skutki stresu, a ciekawa książka to świetna terapia na czas kwarantanny.

W ramach akcji „Zostań w domu z biblioteką” na stronie MBP na Facebooku ukazał się pierwszy odcinek z  cyklu „Książki z Zambrowa” poświęcony powieści pt. „Kreacja” autorstwa Elizy Sarnackiej-Mahoney, autorki pochodzącej z Zambrowa.

W ramach tego wirtualnego projektu na stronie zambrowskiej biblioteki na Facebooku systematycznie będą publikowane filmiki przybliżające mieszkańcom naszego miasta książki, które są związane z naszym miastem, a o których istnieniu wielu zambrowian być może nie wie. W krótkich nagraniach bibliotekarze będą przybliżać czytelnikom poszczególne tytuły: każdy film będzie poświęcony jednej książce i jednemu autorowi. 

W ramach akcji „Zostań w domu z biblioteką” bibliotekarze przygotowują również krótkie filmiki dla dzieci z cyklu Z KSIĄŻKĄ W TEATRZYKU KAMISHIBAI. Premiera pierwszego odcinka zapowiadana jest na 10 kwietnia. 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na stronę MBP na Facebooku:

https://www.facebook.com/MBPZambrow/

Link do filmiku poświęconego powieści „Kreacja”  na stronie na FB:

https://www.facebook.com/518369608214745/videos/583429702268446/

Książki z Zambrowa - czyli spotkania z biblioteką czasu kwarantanny. W dzisiejszym miniodcinku kilka słów o "Kreacji" - powieści Elizy Sarnackiej-Mahoney, pisarki pochodzącej z Zambrowa. Zapraszamy.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie Poniedziałek, 6 kwietnia 2020