Czytaj z dzieckiem po angielsku – nauka języka poprzez zabawę. Nowa oferta w Oddziale dla Dzieci MBP

Czytaj z dzieckiem po angielsku – nauka języka poprzez zabawę. Nowa oferta w Oddziale dla Dzieci MBP

W oddziale dla dzieci zambrowskiej biblioteki można wypożyczyć angielskie odpowiedniki popularnych książek dla dzieci. Pięknie ilustrowane, przyciągające wzrok kolorową szatą graficzną, dopracowane pod każdym względem wydawnictwa zachęcają najmłodszych do czytania tekstów w oryginale.

Uczenie się języków obcych poprzez czytanie literatury danego języka jest jedną z  najbardziej efektywnych metod. Każdy, kto miał okazję uczyć się języka w ten sposób, wie, że jest to doskonała metoda na wgłębianie się w dany język czy poznawanie słownictwa. Dzięki książkom w wersji angielskiej proces uczenia się tego języka jest jeszcze bardziej efektywny.

W oddziale dla dzieci zambrowskiej biblioteki najmłodsi czytelnicy mogą wypożyczyć angielskie odpowiedniki popularnych książek dla dzieci wydane w serii BRITANNICA DLA NAJMŁODSZYCH. Są to wydawnictwa pięknie ilustrowane, przyciągające wzrok piękną szatą graficzną, dopracowane pod każdym względem i zachęcające dzieci do czytania w oryginale.

Jest to doskonała lektura dla osób, którym zależy na efektywnej nauce języka obcego poprzez zabawę. Warto podkreślić, że każda z książek wyposażona jest w płytę CD pozwalającą podczas czytania słuchać tekstu książki, dzięki czemu efekt przyswajania języka obcego jest jeszcze lepszy.

Jolanta Chrostowska-Sufa