Biblioteka zaprasza na drugie spotkanie z cyklu Książki z Zambrowa oraz do udziału w konkursie

W dobie kwarantanny z myślą o czytelnikach zambrowska biblioteka  przygotowuje ofertę czytelniczą w formie online, którą prezentuje za pośrednictwem serwisu społecznościowego, z przeświadczeniem, że czytanie pozwala łagodzić skutki stresu, a ciekawa książka to świetna terapia na czas kwarantanny.

Na stronie zambrowskiej biblioteki na Facebooku ukazał się drugi odcinek cyklu KSIĄŻKI Z ZAMBROWA wraz z zaproszeniem do udziału w konkursie.

Nagranie poświęcone zostało powieści Beaty Ciecierskiej „I tylko niebo…”.

W zakończeniu nagrania pojawia się pytanie konkursowe. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy obejrzeć spotkanie online, wysłuchać pytania konkursowego i odpowiedzieć na zagadkę w komentarzu do filmu na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej na FB

https://www.facebook.com/518369608214745/videos/916921732093180/

 

Nagrodę dla zwycięzcy ufundował Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski. Losowanie zwycięzcy konkursu odbędzie się 24 kwietnia  w formie online, na stronie biblioteki na FB: 

https://www.facebook.com/MBPZambrow/

 

KSIĄŻKI Z ZAMBROWA to spotkania online zorganizowane przez bibliotekarzy, przybliżające książki, które są związane z naszym miastem, a o których istnieniu wielu zambrowian być może nie wie. W krótkich nagraniach bibliotekarze prezentują czytelnikom poszczególne tytuły: każdy film jest poświęcony jednej książce i jednemu autorowi.

Link do pierwszego odcinka:

https://www.facebook.com/518369608214745/videos/583429702268446/  

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na stronę MBP na Facebooku:

https://www.facebook.com/MBPZambrow/

 

filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=B1tQJ7nlzjc&feature=emb_logo

 

 

Jolanta Chrostowska-Sufa